ADMIRAL KOKYBĖ

Kokybė yra būtina! Kiekvienam produktui, kiekvienam pirkėjui,tai svarbu. Visuomet yra noras turėti patikimą produktą, kuris tarnaus ilgai ir nepaves jums svarbiausiu momentu.Čia Admirale mūsų tikslas ir yra apsaugoti mūsų klientus nuo problemų, susijusių su kokybe. Todėl stengiamės sumažinti bet kokį medžiagų ar meistriškumo trūkumą gamybos metu, nuolat tobulindami savo kokybės kontrolės sistema.
Kiekvienam produktui, kiekvienam pirkėjui,tai svarbu. Visuomet yra noras turėti patikimą produktą, kuris tarnaus ilgai ir nepaves jums svarbiausiu momentu.Čia Admirale mūsų tikslas ir yra apsaugoti mūsų klientus nuo problemų, susijusių su kokybe. Todėl stengiamės sumažinti bet kokį medžiagų ar meistriškumo trūkumą gamybos metu, nuolat tobulindami savo kokybės kontrolės sistema.

Kas užtikrina ADMIRAL kokybę?

1.Kokybiškos medžiagos

Pirkdami medžiagas iš geros reputacijos tiekėjų, gerai žinomų pasaulinėje pramonėje,kurie specializuojasi valčių medžiagų gamyboje. Mes neatsiliekame nuo naujausių laivybos pramonės tiekėjų pateiktų patobulinimų ir naujovių.

2.Profesionali komanda

Mes turime geriausius specialistus, dirbančius Admiral kompanijoje, kai kurie iš mūsų visą gyvenimą gamina valtis ir mes tai mylim. Iš tiesų mes esame patenkinti dėl to ką darome, ir norime pasidalinti savo produktais su žmonėmis.

3. Gerai patikrintos technologijos

Gaminame savo laivus pagal naujausias tendensijas ir gerai žinomas technologijas ir jas atnaujiname įmonėje. Mes nuolat ieškome naujokų medžiagų rinkoje ir diegiame vis naujoviškesnes technologijas mūsų gamybos ir kokybės kontrolės procese.

4. Patikima kokybės kontrolė

Mes reguliariai tikriname ir bandome medžiagų kokybę prieš gamybą, jos metu ir po jos. Produktai yra kontroliuojami kiekviename gamybos etape, kad atitiktų kokybės standartus, kuriuos nustatėme „Admiral“ valtims.

Mūsų kokybės kontrolės sistema apima:

  • Medžiagų tikrinimas;
  • Klijų sukibimo ir temperatūros bandymai;
  • Slėgio bandymai;
  • Komponentų testavimas nepalankiausiomis sąlygomis;
  • Siūlių bandymai;
  • Galutinis 24 valandų slėgio bandymas.

5. Sertifikavimas.

Visi mūsų laivai yra sertifikuoti su Polski Rejestr Statkow S.A.. Ir turi CE ženklą.

Valčių medžiaga

Unikalus aukštos kokybės PVC padengtas specialus audinys, pagamintas Vokietijoje pagal tarptautiniu mastu pripažintą DIN EN ISO 9001: 2008 standartą. Keletas PVC sluoksnių yra su poliesterio pagrindo audiniu, kurio stiprumas yra 1100 dtex.

Šie atskiri sluoksniai suteikia lankstumo, elastingumo, sandarumo ir atsparumo mechaniniams pažeidimams.

VALMEX® medžiaga yra atspari dilimui, atsparus UV spinduliams ir atsparus oro sąlygoms, ir nejautrus aukštos temperatūros sąlygoms. VALMEX® plus gaminiams būdingas didesnis atsparumas įvairioms aplinkos sąlygoms dėl papildomo akrilo paviršiaus apdailos.

Pagaminta Vokietijoje

Klijai

TEXACOL М 100 PU.PVC - vieno ar dviejų komponentų klijai, specialiai suprojektuoti sintetinių medžiagų klijavimui: poliuretanas ir PVC. Su savo gerais pradiniais klijavimais šiE klijai plačiai naudojami laivų pramonei.

Pagaminta Italijoje

Jūrinės rūšies fanera

BS 1088 yra standartas, kurį naudoja jūrinių fanerų gamintojai visame pasaulyje. Grindims, sėdynėms ir skersiniams mes naudojame fanerą su vandeniui atspariu laminavimu, specialiai suprojektuotu valtims ir jachtoms.

 

Jūrinės rūšies fanera neturi vidinių tuštumų ir turi vientisą faneros storį. Konkrečios medienos rūšys, turinčios ilgaamžiškumo savybes drėgnoje aplinkoje, paprastai yra naudojamos jūrinio tipo fanerai.

Pagaminta Rusijoje